+420 736 607 353

Ubytovna v Brně - pokoje Tourist

Pro turisty i dělníky je vždy klíčové ubytovat se hezky, komfortně, ale za přijatelné ceny. Ve velkých městech to může být obzvlášť složitým úkolem, neboť ceny za ubytování neustále strmě rostou. Jelikož víme, jak těžké tedy může být sehnat kvalitní ubytování, poskytujeme zrekonstruovanou ubytovnu, která je nejen velmi dobře vybavená, vzhledově atraktivní, ale také za příznivé ceny pro všechny hosty.

Velkou výhodou je také to, že se nachází v úplném centru města Brna, tudíž na problémy s dopravou a dalekými cestami můžete rovnou zapomenout. Pro naše hosty poskytujeme také parkoviště a wifi zcela zdarma.

Levná ubytovna v centru Brna je rozdělena na dvě části. Tedy na ubytovnu pro turisty a pro dělníky. První část nabízí nově zrekonstruované apartmány o velikosti dvou až tří lůžek. Ubytovna je nově zařízená po kompletní rekonstrukci. Návštěvníkům tak nabízí příjemné prostředí, vkusný nový nábytek s vhodným kobercem, televizí a lednicí. Cena za noc 200 Kč /osoba, více informací o ceně obsahuje ceník ubytování.

Druhá část ubytovny je vhodná zejména pro dělníky, kde ubytovna nabízí čtyř až pěti lůžkové pokoje. Ty jsou vybaveny obdobně jako v první části. Cena za noc 200 Kč/ osoba.

K této ubytovně je společné sociální zařízení po kompletní rekonstrukci. Rovněž je zde k dispozici i společná kuchyň. Ta je vybavena mikrovlnou troubou, sporákem s troubou, varnou konvicí, televizí a společným posezením.

Rezervovat pokoj si můžete přes naše webové stránky v záložce rezervace nebo telefonicky. Spolehnout se můžete na náš příjemný personál, který Vám rád zodpoví veškeré potřebné dotazy a doplní informace o naší ubytovně.

V Brně pronajímáme i penzion, který poskytuje ubytování o kapacitě 5 dvoulůžkových pokojů.

Možnost pronájmu garáží přímo v objektu.

Ubytovna Ubytovna Ubytovna Ubytovna Ubytovna Ubytovna

Vstoupit do fotogalerie

Rezervovat