+420 736 607 353, +420 776 490 416

Fotogalerie penzionu a ubytovny

Penzion

Rádi byste viděli, jak vypadá interiér našeho penzionu? Právě proto jsme pro vás připravili fotogalerii, ve které si můžete prohlédnout vybavení ložnice, sociálního zařízení a kuchyňky. Na žádném pokoji pochopitelně také nechybí televizor či lednice.

Ložnice i sociální zařízení jsou přísně nekuřácké. Nemusíte se tedy bát, že budete před spaním cítit nepříjemný zápach kouře. Kouření je možné pouze v oddělené kuchyňce, kterou vidíte také na fotografiích níže.

Levný penzion v Brně Levný penzion v Brně Levný penzion v Brně Levný penzion v Brně Levný penzion v Brně Levný penzion v Brně
Levný penzion v Brně Levný penzion v Brně Levný penzion v Brně Levný penzion v Brně Levný penzion v Brně Penzion
Penzion Penzion

Ubytovna

Ubytovna je oproti penzionu podstatně skromněji vybavena. Je to z důvodu zachování nízké ceny pro ubytované. Ovšem i tak se velmi dobře vyspíte. Každý pokoj disponuje kvalitními postelemi a televizorem. Ubytovaní hosté mají k dispozici také základně vybavenou kuchyňku, která by ovšem všem základním potřebám měla dostačovat.

Součástí ubytovny je společné sociální zařízení, které se skládá z několika umyvadel a sprchových koutů. Po práci či turistice tak máte tedy k dispozici vše potřebné.

Levná ubytovna v Brně Levná ubytovna v Brně Levná ubytovna v Brně Levná ubytovna v Brně Levná ubytovna v Brně Levná ubytovna v Brně
Levná ubytovna v Brně Levná ubytovna v Brně Levná ubytovna v Brně

Pronájem garáží

Pronájem garáží v Brně Pronájem garáží v Brně